Podle novináře Nicolò Schira na sociální síti X (dříve Twitter) začala jednání mezi Neapolí a útočníkem Chelsea Romelu Lukakuem, který předchozí sezonu strávil na hostování v italském klubu Řím.

Zpráva naznačuje, že obě strany letos v létě diskutují o potenciálním přestupu hráče. Lukaku, který má v současnosti smlouvu s Chelsea, strávil sezónu 2023/2024 hraním za Řím.

Tato zpráva naznačuje, že Lukakuova budoucnost se může ubírat novým směrem, přičemž se nyní zkoumá potenciální přesun do italského klubu Neapol. Zdá se, že jednání mezi oběma stranami probíhají, protože zkoumají možnost, že by se Lukaku připojil k týmu Neapole v nadcházejícím přestupovém období.

mezi Neapolí a útočníkem Chelsea Romelu Lukakuem,

Mezi Neapolí a Lukakuem z Chelsea probíhají jednání

Podle zpráv Romelu Lukaku nedávno odmítl lukrativní nabídku od saúdskoarabského klubu. O útočníkovi se říká, že by se rád znovu spojil s Antoniem Contem, který považuje útočníka za jeden ze svých hlavních cílů pro nadcházející přestupové období.

V aktuální sezóně odehrál belgický frontman 47 zápasů ve všech soutěžích, vstřelil 21 gólů a přidal 4 asistence.

Po 38 zápasech v aktuální sezóně Serie A nasbírala Neapol 53 bodů a aktuálně jí patří 10. pozice v ligové tabulce.

Tyto informace naznačují, že Lukakuova budoucnost leží daleko od jeho současného hostujícího klubu Roma a že aktivně usiluje o krok, který by mu umožnil znovu spolupracovat s Contem. Navzdory lákavé nabídce ze Saúdské Arábie se zdá, že hráč je odhodlán prozkoumat možnosti, které by ho přivedly zpět do práce se známým manažerem, který si ho velmi váží.

Kde podle vás Romelu Lukaku skončí v příští sezóně?
Sejděte se s Antoniem Contem v novém klubu
100%
Připojte se k saúdskoarabskému klubu a získejte lukrativní dohodu
0%
Voted: 1